Помогите пожалуйста ответить на вопросы на английском языке. 1.Where's your baq? 2.Where's you

Помогите пожалуйста ответить на вопросы на английском языке. 1.Where's your baq? 2.Where's your pencil-case? 3.Where's your ruler? 4.Where's your rubber? 5.Where are your pens? 6.Where are your pencils? 7.Where are your exercise-books?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. my bag in classroom 2.my pencil-case in my beg 3.my ruler in my pencil-case 4.my rubber on my table 5.my pens in my pencil-case 6.mi pencils on my bed 7.my exercise-books in my bed