Помогите пожалуйста!!!! Постав словосполучення в давальному вIдмIнику однини. П?

Помогите пожалуйста!!!! Постав словосполучення в давальному вIдмIнику однини. П??рша вчителька ,дитяча лIкарня,менша сестричка,люба матуся, привiтна однокласниця. З двома словосполученням склади розповiдне речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першій вчительці, дитячій лікарні, меншій сестричці, любій матусі,привітній однокласниці.    Дитячій лікарні потрібне обладнення, щоб рятувати життя немовлят. Я подарила своїй меншій сестричці красиву ляльку.