Помогите пожалуйста. Сөйлемге синтаксистік талдау жасап, құрамына қарай түрін а?

Помогите пожалуйста. Сөйлемге синтаксистік талдау жасап, құрамына қарай түрін а??ықтаңыз. Түстен кейін балалар мұражайға барды, бірнеше тарихи ескерткіштер көрді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Түстен кейін -обстоятелство  балалар - подлежаящяя мұражайға-обстоятелство  барды -сказуемое  бірнеше - определение тарихи ескерткиштер(-ді- здесь скрыты  суфикс на кз) -дополнение көрді- сказуемое   кұрамына қарай -күрделі сөйлем