Помогите пожалуйста! Составьте тест на английском языке,каждый вопрос на разную

Помогите пожалуйста! Составьте тест на английском языке,каждый вопрос на разнуютему.Каждый вопрос с четырьмя вариантами ответа, если не сложно то пожалуйста помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I dare not ..... out after dark. A) to go B) go C) went D) going 2. I wish I ... you before you got married A) met B) had meet C) would meet D) had met 3. When i was a little girl my father....to taking to the theatre. A) used B) was used C) was accustomed to D) were used to 4. I can't pay my bills...i get a job A) when B) if C) after D) unless 5. Would you like...coffee? A) some B) any C) no D) every