Помогите пожалуйста умоляю вас помогите с казахским языком номер 2 вместо многот
Помогите пожалуйста умоляю вас помогите с казахским языком номер 2
вместо многоточий поставить слова которые снизу Тірек сөздер.
Заранее спасибо за помощь. Надеюсь вы мне поможете! Извиняюсь за плохое качество и что написано карандашом не обращайте внимания.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спорт залында көрермен үшін қолайлы жағдай жасалған.Балалар мұнда кешкісін де спортпен шұғылданады.Кешен аумағына күн сəулесінен қуат алатын батареялар орнатылған.Экологиялық ,санитарлық жіне өрт қауіпсіздігіталаптары қатаң сақталған.