Помогите пожалуйста упражнение 437 Умоляю помогите нужно срочно! Зарание спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Висловлює прохання-просить,просить допомоги Дав пораду-радить,радить як добре зробити Ішов в атак-пішов у бій,пішов у бій із другом Зробила зупинку-зупинилась,зупинилась машина Зробив операцію-добро,Сергій зробив добро Сіють заново-починають все з початку,усі почали грати все спочатку