Помогите пожалуста очень срочно на завтра мне задали анг язык кто поможет того поблагодарю во задание составь и запиши вопросы по обратцу . you /f compter -Do you  have a compter? 1)they ,funny toys - 2)she,a big dog-Does 3)he,...

Помогите пожалуста очень срочно на завтра мне задали анг язык кто поможет того поблагодарю во задание составь и запиши вопросы по обратцу . you /f compter -Do you  have a compter? 1)they ,funny toys - 2)she,a big dog-Does 3)he, a nice bird-Does 4)the boys,scooters- 5)you,roller skatesb- ну всё пожалуста помагите ради бога
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do they have funny toys? Does she has a big dog? Does he has a nice bird? Do the boys have scooters? Do you have a roller skates