Помогите пожалуста Вопрос: які зміни відбуваються в природі восени?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спекотну літню погоду змінює осіння прохолода. Дні стають коротшими, а ночі довшими і тягнуться доволі довго. Дерева втрачають своє листя, яке спочатку міняє колір, а потім падає додолу. Найчастіше вранці буває туман, приморозок.Температура поступово знижується, хмари приносять із собою багато опадів.