ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!!СРОЧНО УМОЛЯЮ!! Нада скласти 5 складних речень і виконати синтаксичний розбір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Будить спогад давня пісня, пада в трави і зника. Лози, кручі, висип, ліс - усе блищить і сяє на сонці. Любить людей мене навчила мати. Життя стає радістю для кожного в рідному краї. Хвилею зеленою здіймається Батиєва гора.