Помогите пожалуйста 1 An extra copy of computer information:____ 2 connect your computer so you can start working:__ 3 to copy information,music ,etc.from the Internet onto your computer:___ 4 make something new on the computer...

Помогите пожалуйста 1 An extra copy of computer information:____ 2 connect your computer so you can start working:__ 3 to copy information,music ,etc.from the Internet onto your computer:___ 4 make something new on the computer:___ 5 a fast connection to the Internet:___
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Дополнительная копия компьютерной информации 2 Подключите свой компьютер для того, чтобы начать работать 3. для копирования информации, музыки и т.д. с интернета на твой компьютер 4. Сделайте что-то новое на компьютере 5. быстрое подключение к интернету