Помогите пожалуйста 1 факторы характеризующие положение русского крестьянства после реформы 1861 года (выберите один неверный ответ)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після реформи 1861 селянин стає вільним, має право на одруження, торгівлю, купівлю-продаж майна, здобуття осіти. Він отримував землю на протязі 2 років, але на 20% менші наділи, ніж до реформи. Селянин мав сплатити за землю викуп і тому працював ще 49 років (хоча було достатньо лише 20-25 років. Сервітутні землі належали поміщикам. Після реформи відбувся перехід від феодального до буржуазного землеволодіння