Помогите пожалуйста ! 1 -тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті əріптерді қойып жаз . Мен...ң досым к...п . Менің ...йім мектепті... Жан...нда . Меня ...зілісте д...кенге барамын . Д...кеннен шырын сатып аламын.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің досым көп.Менің үйім мектептін жанында. Мен өзілісте дүкенге барамын.Дүкеннен шырын сатып аламын.