Цього не було серед критеріїв відбору в козаки на запорізькій січі:а)чоловік мав бути вільним і неодруженим;б)чоловік мав пити горілку й палити люльку;в)чоловік мав сповідати православну віру;г)чоловік мав розмовлятм українсько...

Цього не було серед критеріїв відбору в козаки на запорізькій січі:а)чоловік мав бути вільним і неодруженим;б)чоловік мав пити горілку й палити люльку;в)чоловік мав сповідати православну віру;г)чоловік мав розмовлятм українською мовою;д)чоловік мав пройти певне навчання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) бо якби не всі були православні.
Гость
я вважаю що Г, адже не всі розмовляли тоді лише українською