Помогите пожалуйста! 1.Сыйлық____ қалай ұсын____, олимпиада сондай əсер қалдырады . 2. Алыстағы адам___ сыйлық___ басқа кісіден беріп жіберуге болады. 3. Сыйлық____ бірге хат жолдап, кұттықтау айтқан жөн . 4. Сыйлық___ кешікті...

Помогите пожалуйста! 1.Сыйлық____ қалай ұсын____, олимпиада сондай əсер қалдырады . 2. Алыстағы адам___ сыйлық___ басқа кісіден беріп жіберуге болады. 3. Сыйлық____ бірге хат жолдап, кұттықтау айтқан жөн . 4. Сыйлық___ кешіктірмей жеткізу керек. вставить место ___ , вот эти окончания: -ға,-ты -ты -ты,-саң,-пен заранее спасибо ☺
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) сыйлыкты калай усынсан 2)алыстагы адамга сыйлыкты 3)сыйлыкпен 4) сыйлыкты