Помогите пожалуйста 1.what (you do) in Friday night 2(i/go) to the cinema. 3.(i/not/go) out on Friday night 4(Paula and I /stay )in and watch a video mmmmmaaaaruuu69 Complete the conversation using going to. Задание

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. What do you in Friday night? 2. I go to the cinema 3. I don't go out on Friday night 4.Paula and I stay in and watch a video
Гость
what did you do...? I went...  I didn`t go out... Paula and I stayed  in and watched a video .