Помогите пожалуйста 40 баллов больше нет прочитай задание помоги пожалуйста 7 - тапсырма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(выходят)---шығады ауыспалы осы шақ (закрывают)-- жабады ауыспалы осы шақ (идет)-- журеді ауыспалы осы шақ  (начинают)--бастайды ауыспалы осы шақ (сообщают)-- хабарлайды ауыспалы осы шақ (оказывают)--көрсетеді ауыспалы осы шақ