ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! 50 БАЛЛОВ!!! Установіть відповідність між поетами та культурно-історичними регіонами доби Середньовіччя: 1.Лі Бо 2. Ду Фу 3.Омар Хайям 4. Джауфре Рюдель а) західноєвропейський б) східно-азіатський в) ...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! 50 БАЛЛОВ!!! Установіть відповідність між поетами та культурно-історичними регіонами доби Середньовіччя: 1.Лі Бо 2. Ду Фу 3.Омар Хайям 4. Джауфре Рюдель а) західноєвропейський б) східно-азіатський в) близькосхідний г) візантійський д) індійський
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2-д 3-в 4-а  має мабуть так вийти