Помогите пожалуйста 7 - тапсырма. даю 35 баллов. Срочно надо помогите, спасите пожалуйста. Прошу не спамить. отмечу ваш ответ самым лучшим и спасибо нажму

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен сендай қаласында қонақта болдым күнде радиодан арнайы бағдарлама болады бағдарламада жер сілкінісіне байланысты қауіпсіздік ережесі айтылады жер сілкінісі болған кезде сасқалақтамай, өзіңді қадағалау керек