Помогите пожалуйста 8 клас по теме розвьязування прямокутних трикутників задача:знайдіть кути рівноберденого трикутника якщо його бічна сторона дорівнює 13см, а висота, проведена до основи 12смдаю 30 Балов

Помогите пожалуйста 8 клас по теме розвьязування прямокутних трикутників задача: знайдіть кути рівноберденого трикутника якщо його бічна сторона дорівнює 13см, а висота, проведена до основи 12см даю 30 Балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение.......................