Помогите, пожалуйста! Что-нибудь связанное со спортом и футболом. My dream job. I like __________________________. I am good at __________________. I can __________________________. I am going to __________________. ___________...
Помогите, пожалуйста! Что-нибудь связанное со спортом и футболом.
My dream job.
I like __________________________.
I am good at __________________.
I can __________________________.
I am going to __________________.
________________________________.
I ______ not _______to ___________.
________________________________.
I _______ ________ to be ______________.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dream job . I like draw . I am good at scalpture. I can draw flowers . I am going to draw a dark horse . I do not like to dance . My friends likes my pictutes . I would like to be artist.
Гость
My dream job.
I like football.
I am good at swimming
I can sing all popular music.
I m going play piano
I do not like to do my homework
Every Monday and Tuesday I play football
I d like to be a football player.