Помогите пожалуйста. І. Замініть частини складних речень на дієприкметникові звороти. 1. На сцені актори виконують п'єсу, яку створив молодий письменник-драматург. 2. Натяки на якісь факти, посилання на імена, що колись добре...

Помогите пожалуйста . І. Замініть частини складних речень на дієприкметникові звороти.  1. На сцені актори виконують п'єсу, яку створив молодий письменник-драматург. 2. Натяки на якісь факти, посилання на імена, що колись добре були відомі, тепер не хвилюють уяву. 3. Література минулих століть рясніє образами, які запозичи­ли з Біблії та античної міфології. 4. За допомогою зорового об­разу, що побудований на враженнях від форм реального світу, висловити якусь хибну абстрактну думку взагалі неможливо. 5. Мистецький образ, який матеріалізував художник, ми порівнюємо з образом, який зберігає наша пам'ять. 6. Ще дивовижніше бачити людину, яка зроблена з каменя, краєвид, що відтворений фарбами на полотні. 7. Настрій, що породжу­ється портретним образом, залежить і від настрою зображеної людини, і від засобів виконання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На сцені актори виконують пєсу, створену молодим письменником-драматургом.Натяки на якісь факти, посилання на  імена, давно відомі, тепер не хвилюють уяву.Література минулих століть рясніє образами, запозиченими з Біблії та античної міфології.      далі так само