Помогите пожалуйста. Josh:Hello! Peter: Hi! Come in,please. Sit down. Josh: Thank you____,please. Peter:Have some____. It's yummy. Josh: OK. Peter: And to drink? Josn: Have you got any____? Peter: Yes,sure. Josh:_____,please. ...

Помогите пожалуйста. Josh:Hello! Peter: Hi! Come in,please. Sit down. Josh: Thank you____,please. Peter:Have some____. It's yummy. Josh: OK. Peter: And to drink? Josn: Have you got any____? Peter: Yes,sure. Josh:_____,please. Peter:Good.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Josh: Hello! Peter: Hi! Come in, please. Sit down. Josh: Thank you, could I have something to eat, please? Peter: Have some cake. It's yummy. Josh: OK. Peter: And to drink? Josh: Have you got any Cola? Peter: Yes, sure. Josh: Could I have some, please? Peter: Good.