ПОМОГИТЕ ! ПОЖАЛУЙСТА ! Мені запропонували прийняти участь у турнірі , як тільки я навчився грати в шахи .*** Розбірiть дієприслівника як особливої форми дієслова***

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Слово. Частина мови, її форма.2. Вид.3. Від перехідного чи неперехідного дієслова утворений.4. Особливості написання.5. Спосіб творення.6. Синтаксична роль.