Помогите пожалуйста, мне нужно 100 любых слов разложить по строению .Слова на ваш выбор.На всякий случай под строение я имею введу (корень,окончание и т.д)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
двісті( корні: дв, ст; закінчення: і, і) втрачено( в-префікс, трач-корінь, ено-суфікс) радість( рад-корінь, ість-суфікс, нульове закінчення) прізвище( прі-префікс, зв- корінь, ищ-суфікс, е-закінчення) нічого( ні-префікс, ч-корінь, ого- закінчення) згода( з-префікс, год-корінь, а-закінчення) будь-де( будь-суфікс, де-корінь) вийшов( ви-префікс, йш-корінь, ов-суфікс, нульове закінчення) червоний( черво-корінь, н-суфікс, ий-закінчення) пролісок- про-префікс, ліс-корінь, ок-суфікс, нульове закінчення) виїзний( ви-префікс, їз-корінь, н-суфікс, ий-закінчення) превесело( пре-префікс, весел-корінь, о-суфікс) пальто( пальт-корінь, о-закінчення)