Помогите пожалуйста молю! Сонце цілий день закрите хмарами надвечір вибилося з своэї неволі і сідаючи за гору обливало червоним світлом усе село. Завдання Виконайте повний синтаксичниц розбір(дайте загально характеристику прост...
Помогите пожалуйста молю!
Сонце цілий день закрите хмарами надвечір вибилося з своэї неволі і сідаючи за гору обливало червоним світлом усе село.
Завдання
Виконайте повний синтаксичниц розбір(дайте загально характеристику простого речення,підкресліть члени речення,надпишіть над ними,якими частинами мови вони виражені.Виконайте морфологічний розбір слова (сідаючи)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що? сонце ______ -іменник,====== вибилося -дієслово.Виражені підметом і присудком