Помогите пожалуйста. Надо написать небольшой текст (5-6 предложений) на казахском, используя эти слова: сары, дәмді, ең, тамаша, айрықша, өте, пайдалы, жұмсақ, тәтті.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздін ауылда сары алма көп өседі. Менін əжем тамақты дəмді қылып пісіреді. Анам менін əлемдегі ен əдемі ана. Анашымды мені ерекше жақсы көреді. Алма адам ағзасына өте пайдалы