Помогите пожалуйста Надо с подчеркнутой линии до подчеркнутой линии карандашом надо написать как это будет по порядку а там написано в разброс ПОЖАЛУЙСТО ЛЮДИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Excuse me, can I have a menu, Please? 2)Yes ,here it is, sir. 3)Thank you . I want a pizza with chiken and cheese . And a vegetable salad , please. 4) what would you like to drink? 5) A glass of apple juice , please. 6)Here is your pizza, salad and juice. 7)Thank you very much.