Помогите пожалуйста... Наисати невеликий твір-розповідь у публіцистичному стилі про видатних особистостей рідного краю,ускладнюючи реченя відокремленми членами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У моєму краю є дуже багато видатних особистостей, але захоплюсь я Тарасом Григоровичом Шевченко . Тарас Шевченко народився в сімї кріпака. Він мав дуже великий талант до малювання . Також він талановито писав вірші.