Помогите пожалуйста написать 4-5 прндложений на тему моё хобби я моё занятие гулять вместе с друзьями сделайте пожалуйста мне скоро в школу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің хоббиім сурет салу.Суреттерімде мен табиғатты,жануарларды бейнелеймін.Сурет салғанда ,менің көңіл күйім көтерінкі болады.Бос уақытымда мен достарыммен бірге серуендеймін.Достарыммен киноға театрға барамын.