Помогите пожалуйста написать что нибудь о Однодонных и Двудрнных растениях

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
            ознаки        Однодольні                              Дводольні 1.корінь                 мичкуватий                              стрижневий 2.жит.форми        трави,рідко кущі                      дерева,кущі,трави 3.стебло             камбій відсутній                         камбій розвинений  4.листки                 прості                                        прості й скадні 5жилкування листків  паралельне або дугове   сітчасте 6.квітка                   проста                                        проста або подвійна 7.насінина               односім"ядольна                       двосім"ядольна