Помогите пожалуйста написать на казахском языке задание. Президент. Президент күні. Бүгін - Президент күні. Бүгін Астанада Президент күні. Нужно дописать слова Мұражай, Кітапхана, 1 желтоқсан.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мұражай.Мұражайға бардық.Біз мұражайға бардық.Біз кеше мұражайға бардық. Кітапхана.Кітапхана керемет.Біздің кітапхана кереемет. 1желтоқсан.Біз 1желтоқсанды қастерлейміз.