Помогите пожалуйста написать по украинскому сочинение, на тему: Земля - годувальниця. 5-6 предложений для 4 класа, СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Земля наш дім, Земля-наша годувальниця.  На нашій землі можна вирощувати рослини,розводити тварин. Земля наша родюча,тому вона нас годує.тим що ми на ній вирощуємо. Також ми використовуємо її природні ресурси.