Помогите пожалуйста написать сочинение на казахском языке про кабинет казахского языка 7-6 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
БІз қазақ тілі сабағында қазақ тілі кабинетіне барамыз.Ол кабинетте он бес компьютер бар.Биздін компьютерлік кабинет екінші қабатта орналаскан.3.Кабинетте он бес окушы отырып жумыс жасай алады.4.Осықазақ тілі кабинетінде бір интерактивти такта бар.