Помогите пожалуйста  написать  твір на тему  "Кожен коваль своєї долі"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протягом всього життя людині доводиться робити вибір:стати на криву доріжку чи піти правильним шляхом і жити заради блага рідних та дітей!Кожен має вирішувати свою долю,керуючись власним розумом,інтуіцією.Доля - непередбачувана.І не знаєш де впадеш,а де злетиш.Але кувати треба на благо суспільства,а не навпаки.