Помогите пожалуйста!!! Напишите русскими буквами как читается !!!! Dear Maxim,Hello.I'm Ben. Look!This is our house. There's a dog in the hall. There's a bird in the living room. There's my dad in the kitchen. There's Mary i...

Помогите пожалуйста!!! Напишите русскими буквами как читается !!!! Dear Maxim,Hello.I'm Ben. Look!This is our house. There's a dog in the hall. There's a bird in the living room. There's my dad in the kitchen. There's Mary in the bathroom. There are 4 bedrooms in the house . My mum and dad like cats.Mary's favourite colour is yellow. What colour is her bedroom? Eddy's my brother. We like football. My favourite colour is blue. There are books in Eddy's bedroom.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
диа максим, хелло. ай ем бен. лук! вис из ауэ хаус. веас э дог ин ве хол. веас а бёд ин ве ливинг рум. веас май дэд ин ве китчен. веас мэри ин ве бесрум. ве ра фо бедрумз ин ве хаус. май мам энд дэд лайк кэтс. мэриз фейворит калэ из еллоу. вот кале из хё бедрум? Эдди из май браве. ви лайк футболю май фейворит кале из блу. ве ра букс ин Эддис бедрум.
Гость
Уважаемый Максим , Hello.I'm Бен . Посмотрите ! Это наш дом . Там жесобака в зале. Там жептица в гостиной. Там мой папа на кухне. Там Мэри в ванной комнате. Есть 4 спальни в доме . Моя мама и папа , как любимый цвет cats.Mary является желтый. Какой цвет ее спальня? Эдди мой брат . Нам нравится футбол. Мой любимый цвет синий. Есть книги в спальне Эдди .