Помогите пожалуйста. Нужно прямо сейчас, Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 баллов даю! Пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это легко мы тоже эту тему проходим зат есим:акемди кормеймин,акемнин жумысы,жексенби куни, сын есим:катты шаршап,ауыр плита,ауыр бетон,ауыр кундер,жауапты ис, сан есим:бирин иске,екиншисин косканда, етистик:жумыска кетеди,тыныгып калдым у меня нет казахской клавиши