Помогите пожалуйста. обещаю отметить все ваши ответы,как спасибо. только пожалуйста помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 When did you see it? I don`t remember exactly.A few days ago,I think. 2 would release 3 is on 4 had spent-had always wanted 5 lives-don`t know-have never met 6 were sleeping-were watching 7 does your studio release-are shooting