ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Образец:Next week will be very busy,I think. On Monday I ................................................ On Tuesday and Wednesday after school i.................................... Thursday is busy,too.I .....

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Образец:Next week will be very busy,I think. On Monday I ................................................ On Tuesday and Wednesday after school i.................................... Thursday is busy,too.I ............................................................... On Friday my friends and i .............................................. On Saturday I ......................................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
will be go to my piano lesson will sit with my small sister will go to the library will go to the cinema will sleep all day
Гость
Will go in my music school Will go to swimming pool Will go to help old men and women Will go to help my mun