ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ОЧЕНЬ СРОЧНО СДЕЛАЙТЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА! ПЕРВОМУ ЗА ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ ДАМ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ! Тіл табысу -өнер Тіл - адамзат баласына ғана берілген ұлы қасиет, ерекше қабілет, табиғаттың ғажа...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ОЧЕНЬ СРОЧНО СДЕЛАЙТЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА! ПЕРВОМУ ЗА ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ ДАМ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ! Тіл табысу -өнер Тіл - адамзат баласына ғана берілген ұлы қасиет, ерекше қабілет, табиғаттың ғажап сыйы. Әр адамның тілді орынды қолдана алуы оның өмірде жетістіктерге жетуінің негізі болып саналады. Өйткені тіл ғана адамның өзі өмір сүріп отырған ортада өзгелермен тіл табыса білуіне, бірігіп еңбек етуіне, өз орнын иемденуіне, өзгелерді тануына, өзін танытуға мүмкіндік береді. Өзгелермен тіл табысу - үлкен өнер. Тілсіз адамның биік нәтижелерге жетуі, рухани дамуы мүмкін емес. Өйткені адам тек тіл арқылы басқалармен қарым-қатынас жасап, бірлесе өмір сүреді, биік армандаға қол жеткізеді. Тілдің көмегімен ғана дүние туралы білім алып, өз көзқарасын қалыптастырады, адамзаттың өмір тәжірибесін үйренеді. Тек тіл арқылы көңіл - күйін, ішкі сезімін білдіреді, өзіне өмірлік дос, жақсы жар табады. Кез келген ортада өзін ұстай білетін, ақылды, мінезі жайлы,, сөзі түзу адамның беделі жоғары болады. Ол үшін адам барлық нәрсеге ойлана қарап, таныс, бейтаныс адамдармен мәдиниетті сөйлесе алуы, сөзді дұрыс қолдануы қажет. Сонымен, тіл - адамдардың өзара пікір алысуының, ой бөлісуінің ғана құралы емес, тіл - қоғамдық мәні зор, ерекше құбылыс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ассоциация Развития МежличностныеЯзык человечество только отличный подарок, подарок, чудесный дар природы. Каждый может использовать соответствующий язык является основой для достижения успеха в жизни. Только язык из-за его способности общаться с другими людьми, которые живут в окружающей среде, использует свою позицию, чтобы работать с другими, чтобы проявить себя признать.Связь с другими это великое искусство. Вы не можете стрелять духовного развития человека для достижения высоких результатов. Поскольку человеческий язык, чтобы общаться с другими людьми через доступ к нашему желанию жить вместе высоко. Только с помощью языка мира, чтобы узнать о своем опыте формируют точку зрения человеческой жизни. Только капризы язык, внутренние чувства, находит жизнь с хорошими друзьями.Кто ведет себя в любой среде, умный, прямой характер, слова о репутации человека. Он искал людей, чтобы думать, все знакомо, то необходимо использовать правильное слово, чтобы разговаривать с незнакомыми людьми культуры.Таким образом, взгляды языка alıswınıñ народа, а не только böliswiniñ мысль, язык является наиболее важные события большое общественное значение.