ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТИТЬ НА ЭТО ПИСЬМО. Dear Miss Chatter, Thank you for your letter. I would like to see you and your pupils. Would you like to visit us? My son Jim has got a birthday on the 10th of February. Please come a...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТИТЬ НА ЭТО ПИСЬМО. Dear Miss Chatter, Thank you for your letter. I would like to see you and your pupils. Would you like to visit us? My son Jim has got a birthday on the 10th of February. Please come and see us. Best wishes, Jim*s mum
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дарагая мисс чатер спосибо тибе за писмо я люблю тебя и тваи учиники что падарить маему другу ? унего день рождение в 10 февраля пожалуста отправь мне писмо мамена джыма