ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТИТЬ НА ЭТО ПИСЬМО. Dear Miss Chatter, Thank you for your letter. I would like to see you and your pupils. Would you like to visit us? My son Jim has got a birthday on the 10th of February. Please come a...
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТИТЬ НА ЭТО ПИСЬМО. Dear Miss Chatter,
Thank you for your letter. I would like to see you and your pupils. Would you like to visit us? My son Jim has got a birthday on the 10th of February.
Please come and see us.
Best wishes,
Jim*s mum
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дарагая мисс чатер
спосибо тибе за писмо я люблю тебя и тваи учиники
что падарить маему другу ?
унего день рождение в 10 февраля
пожалуста отправь мне писмо
мамена джыма