Помогите пожалуйста перевести! Баланың сана-сезімін жетілдіру үшін жасалатын тәрбиелік салттың бірі – осы ашамайға мінгізу салтанаты болып табылады. Жас бала есі кіріп 6-7 жасқа келген соң оған жеке тай атап, ашамай істетіп қ...

Помогите пожалуйста перевести! Баланың сана-сезімін жетілдіру үшін жасалатын тәрбиелік салттың бірі – осы ашамайға мінгізу салтанаты болып табылады. Жас бала есі кіріп 6-7 жасқа келген соң оған жеке тай атап, ашамай істетіп қамшы өріп «сен азамат болдың» деген сенімін ұялатып, үйретілген жуас тайға әсем ашамай ерттеп мінгізіп, жүргізеді
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Твой менторский всадник, который делается совершенствовать сознание-чувство твоего Балана для, первое - этому детскому седлу торжество сажания является. Молодые дети образумился 6-7 то, что пришло в молодой как назвало конец оно индивидуальный, детское седло сделало кнут заплел ты  доверие "был гражданином" позволив гнездиться, то, что обучилось, смирный как красивое детское седло  сажая седлая, водит