Помогите пожалуйста перевести текст на русский! Только не с переводчика! We're going to build a tiger reservation in India to protect the tigers. There will be food on the reservation for the tigers, so they won't enter village...

Помогите пожалуйста перевести текст на русский! Только не с переводчика! We're going to build a tiger reservation in India to protect the tigers. There will be food on the reservation for the tigers, so they won't enter villages looking for food. Village people often kill tigers because they are frightened of them. They world is changing and tigers won't survive in the modern world. Send us your name and address or your email address, and we'll send you our information pack. Email: [email protected] phone: 01632 707070
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мы собираемся построить резервации тигра в Индии для защиты тигров. Там будет еда на резервируется для тигров, так что они не войдут деревни в поисках пищи. Деревенские люди часто убивают тигров, потому что они испуганы из них. Они Мир меняется, и тигры не выживают в современном мире. Отправьте нам свое имя и адрес или адрес электронной почты, и мы вышлем Вам наш информационный пакет. E-mail: [email protected] телефон: 01632 707070