Помогите пожалуйста. Підбери анатоніми. Відсутність емоційної рівноваги - ........... Вразливсть - ............... ...
Помогите пожалуйста. Підбери анатоніми. Відсутність емоційної рівноваги - ........... Вразливсть - ............... Категоричність - ................. Подреба у спілкуванні, піклуванні і захисті - ............. Підлітковий максималізм - ................... Підлітковий негативізм - ..................
Ответ(ы) на вопрос:
врівноваженість, непробивний, поступливість, самостійність,