Помогите пожалуйста підкреслити іменники в тексте. Індійці майже не користуються зубною пастою та щіткою. Вони чистять зуби гілочками дерева нім. Достатньо розжувати її , і волок...

Помогите пожалуйста підкреслити іменники в тексте. Індійці майже не користуються зубною пастою та щіткою. Вони чистять зуби гілочками дерева нім. Достатньо розжувати її , і волокна уподібюються до щітки, а виділений сік добре дезинфікує і зміцнює зуби
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Індійці,Вони,Зуби-іменники