Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! придумайте переносне значення до слів ЗЕМЛЯ,ХМАРИНКА,РІЧКА,СОНЦЕ,ЛИСТЯ,ЛІС,ВЕСНА. СРОЧНО НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Миловидна земля! Заповнена хмаринка швидка, як та перлиста - річка В*яне, падає кружляє, листя у саду. суровий ліс різнокольорова весно!
Гость
М`яка ЗЕМЛЯ Легка ХМАРИНКА Пливуча РІЧКА Золоте СОНЦЕ  Яскраве ЛИСТЯ Темний ЛІС  ВЕСНА-красна