Помогите, пожалуйста, привести 3 условия применения Закона Кулона

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сила F  взаємодії двох точкових разядів обернено пропорційна квадрату відстані r між ними,є формула. 2.Сила F взаємодії двох точкових зарядів q1 i q2 ,прямо пропорційна  добутку модулів цих зарядів,теж є формула. 3.Це основна формула кулона ,Сила F  взаємодії двох  НЕРУХОМИХ точкових зарядів q1 i q2 прямо пропорційна добутку модулів цих зарядів і обернено пропорційна квадрату r між ними.