Помогите пожалуйста. Прочитайте козацьке прислів'я: Козак на печі-ворог Січі. Оберіть прислів'я,що передає ту саму думку: 1)Без коня немає й козака. 2)Де два козаки,там три гетьмани. 3)Той не козак,що отаманом не хоче бути. 4)Щ...

Помогите пожалуйста. Прочитайте козацьке прислів'я: Козак на печі-ворог Січі. Оберіть прислів'я,що передає ту саму думку: 1)Без коня немає й козака. 2)Де два козаки,там три гетьмани. 3)Той не козак,що отаманом не хоче бути. 4)Щирий козак ззаду не нападає. 5)Степ та воля-козацька доля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)Де два козаки, там три гетьмани.