Помогите пожалуйста прошу!!!По английскому з делать рекламу,с картинками!!!Прошу вас очень!!!Обьем 5-7 предложения!!!Прошу вас очень зарание блогодарна!!!

Помогите пожалуйста прошу!!! По английскому з делать рекламу,с картинками!!! Прошу вас очень!!!Обьем 5-7 предложения!!!Прошу вас очень зарание блогодарна!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Would you like to go diving at the Great Barrier Reef in Australia? Well...perhaps you can! Write to us and tell us why you'd like to go. You might win a week's holiday on a boat with experienced diving instructors. You'll see fantastic sea life and have a good time!