Помогите пожалуйста просклонять по падежам слово ертег1 на казахском языке???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік:ертегі Ілік септік:ертегінің Барыс септік:ертегіге Табыс септік:ертегіні Жатыс септік:ертегіде Шығыс септік:ертегіден Көмектес септік:ертегімен
Гость
Атау.с:ертегі Ілік. с:ертегінің Барыс. с:ертегіге Табыс. с:ертегіні Жатыс. с:ертегіде Шығыс.с:ертегіден Көмектес. с:ертегімен отметь как лучший пж удачи