Помогите пожалуйста разобрать предложение She likes to talk to her granny по : Общему вопросу : Альтернативному вопросу : Специальному вопросу : К вопросу к подлежащему : Разделительному вопросу :

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does she like to talk to her granny? Does she like to talk to her granny or grandpa? Who does she like to talk to? Who likes to talk to her granny? She likes to talk to her granny, doesn't she?
Гость
Общий : Does she like to talk to her granny? Альтернативный : Does she like to talk to her granny or to her sister? Специальный : Why does she like to talk to her granny? Вопрос к подлежащему : Who likes to talk to granny? Разделительный : She likes to talk to her granny, doesn't she?